Yenidoğan Günlüğü

Organicum Saç

19-24 Ay - Hijyen

Artık çocuğunuza tuvalet eğitimi verebildiğiniz bir dönemdesiniz.

Hijyen her yaşta, her koşulda dikkat edilmesi gereken bir başlık hiç şüphesiz. Tuvalet alışkanlığı edindirmeye çalışırken, tuvalet sonrasında ellerini yıkaması konusunda onu yönlendirmelisiniz.

Ayrıca bu geçiş sürecinde bebeğiniz bezlendiği için narin cildini pişik ve tahrişlere karşı da korumanız gerekmektedir. “Organicare Bebek Losyonu” bu zaman diliminde de imdadınıza yetişecektir. Çünkü bu losyon, çevre ve hava koşullarının yaratabileceği pişik, kuruma ve tahrişlerin doğal olarak önlenmesinde etkindir. Pişiğe, tahrişe ve kızarıklıklara karşı etkili bileşenler içerir. Değerli esansiyel yağlar bebeğinizin cildine hızla nüfuz ederek bebeğinizi dış etkilere karşı korur.

Bebeğinizi ilk günden koruyan bir diğer ürün ise 7 organik esansiyel yağın özel karışımından elde edilen “Organicare Bebek Yağı” içerdiği tümü organik tatlı badem, üzüm çekirdeği, zeytin, susam, kayısı çekirdeği, lavanta yağ ve özlerinin vitamin ve mineralleri bebeğinizin hassas cildini nemlendirerek tam koruma sağlar. Bebeğinizin günlük bakımında örneğin sabah uyandığında, ellerini ve yüzünü yıkadıktan sonra veya banyosunun ardından bebeğinizin tüm vücudunda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

www.estoreorganic.com