Yenidoğan Günlüğü

Organicum Saç

10-12 Ay - Hijyen

Bebeğinizin cildi ilk günkü gibi hassas ve narin..

Bebeğiniz adım adım yaşını doldurmaya hazırlanıyor. Ancak cildi ilk günkü gibi narin ve hassas. Bu ay aralığında da ilk günden itibaren tam koruma sağlayan "Organicare" ürünlerini kullanmaya devam etmelisiniz.

Sinir sistemi ve beynin gelişiminde ilk 3 yaş özellikle önemlidir. Organik sertifikalı bitki özleri ve yağlarının yanısıra Organik Kozmetik Yönetmeliği’nin onayladığı bileşenlerle hazırlanan “Organicare Bebek Şampuanı” bebeğinizi ve çocuğunuzu ilk günden itibaren tam korumaya alır.Türkiye’de üretilen ilk Organik Bebek Şampuanıdır. Bebeğinizin saçına ve vücuduna güvenle kullanabileceğiniz doğal bir bakım ürünüdür. Zararlı ve tahriş edici hiçbir sentetik içermeyen organik formülü ile diğer bebek bakım ürünlerinden ayrılır.

“Organicare Bebek Şampuanı”,bebeğinizin narin tenini ve yumuşak saçını güvenle temizler, nemlendirir ve korur. Bebekler biyolojik olarak eşsizdir. Bağışıklık sistemleri henüz olgunlaşmamış olduğundan anne sütü ile beslenerek gelişirken zararlı dış etkilerden de korunmaları gerekir. “Organicare Bebek Şampuanı”, bebeğinizin toksik kimyasallarla temas etmeden sağlıkla ve güvenle büyümesi için geliştirildi.Bu ürün, bebeğiniz büyürken hormonal dengesine etki eden, hücrelerinde toksik birikime yol açan, genetik iz bırakan, yıllarca vücudundan atılmadan kalabilen her türlü kimyasaldan arındırılmış organik bir formülle üretildi.

“Organicare Bebek Losyonu” ise çevre ve hava koşullarının yaratabileceği pişik, kuruma ve tahrişlerin doğal olarak önlenmesinde etkindir. Pişiğe, tahrişe ve kızarıklıklara karşı etkili bileşenler içerir. Değerli esansiyel yağlar bebeğinizin cildine hızla nüfuz ederek bebeğinizi dış etkilere karşı korur. Bebeğinizi ilk günden koruyan bir diğer ürün ise 7 organik esansiyel yağın özel karışımından elde edilen “Organicare Bebek Yağı” içerdiği tümü organik tatlı badem, üzüm çekirdeği, zeytin, susam, kayısı çekirdeği, lavanta yağ ve özlerinin vitamin ve mineralleri bebeğinizin hassas cildini nemlendirerek tam koruma sağlar. Pişiğe ve konağa karşı etkili bileşenler içerir.

Unutmayın nasıl anne sütü bebeklerimiz için vazgeçilmezse onların cildi için kullandığımız ürünler de son derece önemli. Buradan yola çıkarak özellikle belirtiyoruz ki “Organicare çocuklarımıza en saf ve arındırılmış biyolojik ortamı sunuyor”.

www.estoreorganic.com