Yenidoğan Günlüğü

Organicum Saç

7-9 Ay - Hijyen

Bebeğinizin hareketleri giderek arttığından hem evinizin hem de bebeğinizin temizliğine son derece dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu aylar arasında bebeğiniz daha da hareketlendiğinden hemen hemen erişemeyeceği alan kalmamış gibidir. Özellikle deterjanların bulunduğu dolapları kilitli tutmanız önerilmektedir. Ayrıca bebeğinizin emekleme yoluyla birçok nesneye dokunabileceğini ve ellerini yüzüne götüreceğini düşündüğümüzde de hassas cildinin etkilenebileceğini hatırlatmak isteriz.

Böylesi durumların bebeğinizin narin cildini etkilemesini önlemek amacıyla “Organicare Bebek Losyonu”nu yüzüne ve tüm vücuduna uygulayabilirsiniz. “Organicare Bebek Losyonu”nuçevre ve hava koşullarının yaratabileceği kuruma ve tahrişlerin doğal olarak önlenmesinde etkindir. Bebeğinizin cildini tazeleyen lavanta ve zeytin özleriyle ilk günden tam koruma sağlar.

Organicare Bebek ürünleri büyürken hormonal dengeye etki eden, hücrede toksik birikime yol açan, hatta genetik iz bırakan ve yıllarca vücuttan atılmadan kalabilen her türlü kimyasaldan bebeğinizi korur. Gözünüzden bile sakındığınız, üzerine titrediğiniz bebeğinizin hassas cildi için güvenle kullanabilirsiniz.

www.estoreorganic.com