Yasal Uyarı

Bu sitede yer alan tüm içerik bilgilendirici nitelik taşır. Bu sitede yer alan tüm bilgi ve öneriler eksik veya yanlış olabilir; bu bilgiler yetkili uzman hekimlerin önerilerine eş veya ek bilgi değildir. Bu sitedeki bilgiler doğru ve güncel olmayabilir, bu yüzden uzman hekim tanı, teşhis ve tedavilerine bir alternatif değildir.

Tıbbi uzmanlık gerektiren tüm konular o konunun uzmanı hekimler tarafından çözümlenmeli veya tedavi edilmelidir, bu yüzden bebeğiniz, çocuğunuz veya kendiniz ile ilgili her türlü hastalık veya rahatsızlıkta mutlaka uzman bir hekime danışmalısınız. Bu web sitesinden bilgi alan bir kullanıcı herhangi bir uzman hekim ile muhatap değildir, bu sitede yer alan bilgiler hastalıkların tanı, teşhis ve tedavisinde kullanılamaz.

www.bebegimebakim.com sitesinde veya verilen linklerde yer alan her türlü başlık, konu ve bilginin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden www.bebegimebakim.com sorumlu tutulamaz.

www.bebegimebakim.com sitesi tarafından düzenlenen hediye kampanyaları aylık kotalara tabi olup hediye almaya hak kazanılması site sunucusu (server) tarafından otomatik olarak gönderilen teyid mesajına bağlı değildir.

www.bebegimebakim.com hediye verilmesi planlanan üyeleri seçmekte serbesttir. Bir üyenin otomatik e-mail ile hediye teyid mesajı alması hediyenin o üyeye gönderileceği anlamına gelmez.

Hediye almaya hak kazanan üyeler site yönetimi tarafından ön elemeden geçirilerek ve daha sonra telefon ile aranarak adres teyidi yapıldıktan sonra hediyeleri adreslerine gönderilir. Kargo dolayısı ile geciken veya adrese teslim edilemeyen, geri dönen hediyelerden www.bebegimebakim.com sorumlu tutulamaz.