Hamilelik Günlüğü

Organicum Saç

36.hafta

Bebeğiniz neredeyse doğuma hazır, artık 4 haftanız kaldı. O artık her an doğum kanalına girebilir. Diş etleri de inanılmaz sert.

Annelere öneriler:

Bu haftadan itibaren muayeneleriniz artık muhtemelen haftalık olacaktır. Hamilelik sürenizin tamamlanmasına yaklaşık dört hafta kaldı ve heyecan dorukta. İlk hamileliğinizse sürekli olarak aklınızda "nasıl olacak acaba?" düşüncesi olabilir. Doğum yapacağınız yeri ve yatacağınız odayı görmek, sizi rahatlatır. Odanızı nasıl süsleyeceğinize de bu arada karar verebilirsiniz.

Bu haftadan itibaren "karnınızın birden aşağı indiğini" fark edebilirsiniz. Bunun sizin açınızdan en önemli sonucu mide yanması, nefes darlığı, kaburga ağrısı gibi şikayetlerden büyük oranda kurtulmanızdır. Bebeğin doğum kanalına girdiğini gösteren bu bulgu doğumun yaklaştığını göstermesi açısından da değerli olmakla birlikte kesin bir gösterge değildir.

Baba adaylarına tavsiyeler:

Bebeğinizin aranıza katılmasına çok az kaldı. Onu nasıl kucaklamanız, gazını nasıl çıkarmanız, altını nasıl değiştirmeniz gerektiği konularında bilgi sahibi olmadıysanız artık vaktiniz daraldı, biran önce öğrenmelisiniz. Bunların içine dahil olmadıkça baba olunmuyor, kolay gelsin.

Annelere Özel:

Organik Kozmetiklerin Yaşam Kalitemize Etkileri

www.estoreorganic.com

Tam Organik Güzellik Banyosu